درباره بورسیکا

فروشگاه اینترنتی بورسیکابورسیکا یعنی بورس کالا، جایی که بتواند به عنوان مرجعی ارزشمند، خدماتی با حس و حال خوب را به شما منتقل کند.

با وجود بیش از ۲۰ هزار فروشگاه اینترنتی در سال ۹۵ ( در ایران ) و ظرفیت بالای تقاضا در کشور، قطعا رشد خیره کننده ای را برای مجموعه های فعال فروش آنلاین کالا می توان انتظار داشت. مجموعه هایی که هر کدام به نحوی سعی در ارائه خدمات فروش کالا دارند و قطعا درصدی از بازار را تحت تاثیر قرار خواهند داد. عوامل بسیار زیادی در مسیر موفقیت یک سرویس آنلاین تاثیر خواهند داشت. اما شاید مهمترین نکته ای که این روزها باید پایه های یک مجموعه را بر روی آن بنا نهاد، خدماتی صحیح و ارائه ارزش افزوده ای بیش از فروش کالا به مشتری است. موضوعی که امروز در داخل کشور بسیار کم به آن توجه می شود و مجموعه های بزرگ حال حاضر، تلاشی برای ارائه این امتیازات به مشتری نمی کنند.

هدف ما از ایجاد بستر فروش کالا به صورت آنلاین، قطعا مشابه همه ی فروشگاه های اینترنتی در ایران نیست. بورسیکا مجموعه ای برای ارائه خدمات، در مسیر فروش کالا به مشتری است، که بتواند حس برنده بودن را به شما القا کند. اینکه صرفا با فروش یک کالا سود حاصله از آن نتیجه تمام فرآیند این سرویس باشد، شاید یک نگاه کوتاه مدت و بی نتیجه را رقم بزند و ما صرفا به دنبال این نتیجه نیستیم.

و اما شما !

امیدواریم با کوله باری از تلخی ها و شیرینی ها که در ۴ سال گذشته، تبدیل به تجربه ی این تیم شده، به یکی از مهمترین پایگاه های زنجیره ی خرده فروشی ایران بدل شویم و این امر بدون همکاری شما امکان پذیر نیست. ما به مشتری وفادار، پایبندیم و وفادار خواهیم بود و تلاش میکنیم در عمل این موضوع رو ثابت کنیم.

باور دارم و در بورسیکا باور داریم که اگر صادقانه و سخت کوشانه به گسترش تفکرمان در ارائه خدمات متمایز به شما تلاش کنیم، نتیجه چیزی بجز موفقیت نیست و نخواهد بود.

اسفند ماه ۱۳۹۵ / توسعه تجارت الکترونیک نیک رای / بورسیکا