برای ثبت سفارش در سایت بورسیکا، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید، سپس محصول مورد نظرتان را انتخاب کرده و رنگ و تعداد آن را نیز مشخص کنید. در نهایت با انتخاب گزینه اضافه به سبد خرید وارد صفحه خرید می شوید. در صورتی که کوپن تخفیف داشته باشید در این صفحه و در قسمت مربوط به کوپن تخفیف می توانید آن را وارد کرده و ثبت کنید. با کلیک بر روی گزینه ثبت سفارش وارد صفحه بعدی می شوید. در این بخش آدرس خود را اضافه کرده و روش ارسال را انتخاب می کنید و گزینه ادامه ثبت سفارش را انتخاب می کنید. در صفحه بعدی که مربوط به روش ارسال می باشد، روش مورد نظرتان را انتخاب کنید. البته برای که آدرس آن ها در تهران است به جای این صفحه، صفحه ای تحت عنوان انتخاب روز و ساعت پرداخت نمایش داده می شود؛ در نتیجه می توانند روز و ساعت مورد نظرشان را برای تحویل محصولشان انتخاب کنند. در صفحه نحوه پرداخت می باشد. بورسیکا برای راحتی حال مشتریان خود دو روش پرداخت قرار داده است؛ در صورت انتخاب پرداخت آنلاین وارد صفحه پرداخت می شوید و در صورت انتخاب پرداخت در محل سفارشتان کامل خواهد شد.

خیر، برای خرید از محصولات سایت باید حتما در سایت ثبت نام کرده باشید.

بله، در صورتی که سفارشتان تکمیل شده باشد، با تماس با بخش کارشناسان فروش می توانید سفارشتان را لغو کنید. در صورتی که بخواهید تغییری در آن ایجاد کنید، ابتدا باید آن را لغو کرده و سفارشتان را دوباره ثبت کنید.

در صورتی که در تهران باشید، در همان روز و ساعتی که انتخاب کرده اید کالا به دستتان خواهد رسید؛ در صورتی که در شهرستان باشید، می توانید با تماس با کارشناسان فروش بورسیکا از وضعیت سفارشتان مطلع شوید.

خیر، شما می توانید در هر زمانی سفارش خود را ثبت کنید.

خیر، جهت اطلاع از نحوه ثبت سفارش به سوال 1 مراجعه کنید.

هدف بورسیکا راحتی شماست. نحوه خرید از بورسیکا به قدری آسان است که نیازی به تماس و یا خرید حضوری نیست. اما اگر خواهان خرید به صورت حضوری و یا تلفنی هستید کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و سفارشتان را ثبت کنید و یا با هماهنگی با کارشناسان فروش بورسیکا به صورت حضوری خرید خود را انجام دهید.

بله، برای دریافت فاکتور در هنگام ثبت سفارش گزینه مربوط به آن را انتخاب کنید.

بورسیکا برای رفاه حال شما، دو نوع پرداخت را قرار داده است، پرداخت به صورت آنلاین و پرداخت در محل.

با تمام کارت های بانکی عضو شتاب می توانید خرید خود را انجام دهید.

در صورتی که این اتفاق برای شما افتاد، در عرض 72 ساعت، مبلغ توسط بانک به حسابتان بازگشت داده خواهد شد. در غیر اینصورت می توانید با بخش پشتیبانی بورسیکا تماس حاصل فرمایید.

خیر، در حال حاضر این امکان وجود ندارد، اما این موضوع جزو هدف های آتی فروشگاه بورسیکا می باشد.

سفارشات مخصوص مشتریان در تهران راس ساعت تعیین شده به دستشان خواهد رسید. در صورتی که سفارشات برای استان دیگری باشد 48 تا 72 ساعت طول می کشد تا به دست شما برسد.

هزینه ارسال سفارشات در تهران برای خرید های بالای 400 هزار تومان به صورت رایگان می باشد. برای سفارشات شهرستان هزینه باربری بر اساس وزن کالا محاسبه می شود. برای سفارشاتی که با تیپاکس و تی پی ایکس انجام می شود، تعرفه را اداره پست تعیین می کند.

در این صورت عکس محصول مورد نظرتان را برای ما می فرستید و در صورت تایید مدیریت، آن را به ما برگردانده و مبلغی که پرداخت کرده اید را پس خواهید گرفت.

در این صورت با کارشناسان ما تماس گرفته و مشکل خود را بازگو کنید، تا اقدامات لازم انجام شود.

بله شما با کلیک کردن بر روی علامت فلشی که روی تصاویر مربوط به کالا قرار داده شده می توانید کالای مورد نظرتان را با دیگر کالاهای موجود در سایت مقایسه کنید.

به کمک نیاز دارید؟

ایمیل

info@boorsika.com