کالای دیجیتال لوازم خانگی
آماده سازی غذا تهیه و نگهداری نوشیدنی سرمایش و گرمایش لوازم برقی خانه و آشپزخانه شستشو و نظافت صوتی و تصویری قطعات و فیلترهای یدکی لوازم آماده سازی غذا یخچال و فریزر ماشین لباسشویی تلویزیون اجاق گاز برند تلویزیون سلامت محیط
مبلمان و دکوراسیون زیبایی و سلامت تجهیزات اداری / صنایع دستی
  1. خانه
  2. کارت هدیه بورسیکا

معرفی کارت هدیه بورسیکا

کارت هدیه بورسیکا راهکاری هوشمندانه برای هدیه دادن به عزیزان، دوستان، همکاران و کارمندان شرکت شماست. کارت هدیه بورسیکا امکان انتخاب از بین هزاران کالای مختلف در بورسیکا را به هدیه گیرنده خواهد داد. این کارت‌ها در طرح‌ها و مبالغ مختلف طراحی شده‌اند تا بتوانید تجربه خوب خرید را به کسانی که دوستشان دارید هدیه دهید.

کارت هدیه بورسیکا

راهنمای استفاده از کارت هدیه بورسیکا

از اینکه شما را در فرآیند استفاده از کارت هدیه و خرید از بورسیکا همراهی می کنیم به خود می بالیم و امیدواریم که یک تجربۀ خوب خرید داشته باشید و در باشگاه مشتریان بورسیکا، شما را برای همیشه کنار خود ببینیم.

برای استفاده از کارت هدیه به فروشگاه اینترنتی بورسیکا در آدرس https://www.boorsika.com بروید.

اگر پیش از این در سایت ثبت نام نکرده اید، از طریق منوی بالای صفحه از طریق گزینۀ ثبت نام و وارد کردن آدرس ایمیل معتبر و شماره همراه خود و انتخاب یک کلمۀ عبور مطمئن به خانوادۀ بزرگ بورسیکا بپیوندید.

https://www.boorsika.com/register

 

ثبت نام

ثبت نام

پس از ثبت نام از طریق گزینۀ ورود و وارد کردن آدرس ایمیل و کلمۀ عبوری که قبلاً انتخاب کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید.

 

ورود

در صفحۀ پروفایل از طریق فرم شارژ حساب پن (پن، پول شما در بورسیکاست و می توانید معادل آن از سایت خرید کنید) و وارد کردن کد 16 رقمی روی کارت و رمزی که درون پاکت هدیه شما قرار دارد حساب کاربری خود را شارژ کنید.

 

پن کارت

در صورتیکه مراحل شارژ حساب را به درستی انجام داده باشید، به میزانی مبلغ درج شده بر روی کارت به اعتبار پن شما در بورسیکا اضافه می شود.

 

تایید پرداخت پن کارت

 

حالا به صفحه اصلی بورسیکا یا دسته بندی های محصولات آن بروید و از انتخاب و خرید کالای مورد نظر خود لذت ببرید.

نکته 1: در زمان خرید از بورسیکا، به طور خودکار مبلغ از خریدهای شما کم می شود و اگر نیاز به پرداخت مازاد باشد فقط پرداخت مازاد توسط شما صورت می گیرد.

 

نکته 2: کارت هدیه بورسیکا، صرفا برای خرید اینترنتی مورد استفاده قرار میگیرد و امکان انتقال بین حسابها و واریز به حساب بانکی کاربر را ندارد.

 

نکته 3: در صورت عودت کالای خریداری شده، پس از طی مراحل لازم، مبلغ کالا مجددا به صورت پن به همان حساب مبدا منتقل می شود.

 

نکته 4: در صورت خرید برخی اقلام کالایی، به حساب شما پن تشویقی اضافه خواهد شد.

 

نکته 5: هر کارت هدیه بورسیکا، رمز مخصوص خود را دارد و لازم است تا قبل از شارژ در حساب کاربری، از رمز خود به خوبی مراقبت کنید.

 

نکته 6: در صورتیکه به هر دلیل با مشکلی در خصوص شارژ یا استفاده از کارت هدیه بورسیکا مواجه شدید، حتما در اسرع وقت با بخش پشتیبانی سایت تماس و مشاوره بگیرید.

 

021-88392005
info@boorsika.com
کلیه حقوق فروشگاه اینترنتی بورسیکا متعلق به شرکت توسعه تجارت الکترونیک نیک رآی است. © کپی رایت 1393-1398