کارت هدیه بورسیکا

معرفی کارت هدیه بورسیکا

کارت هدیه بورسیکا راهکاری هوشمندانه برای هدیه دادن به عزیزان، دوستان، همکاران و کارمندان شرکت شماست. کارت هدیه بورسیکا امکان انتخاب از بین هزاران کالای مختلف در بورسیکا را به هدیه گیرنده خواهد داد. این کارت‌ها در طرح‌ها و مبالغ مختلف طراحی شده‌اند تا بتوانید تجربه خوب خرید را به کسانی که دوستشان دارید هدیه دهید.

کارت هدیه بورسیکا

  • هنگامی که یک کارت هدیه بورسیکا در یک حساب کاربری ثبت می‌شود، امکان استفاده از آن برای دیگر کاربران وجود نخواهد داشت.
  • اعتبار کارت هدیه بورسیکا را می‌توان در چند سبد خرید مجزا تا زمان اتمام اعتبار حساب کاربری استفاده کرد.
  • اعتبار کارت هدیه بورسیکا فقط برای خرید کالا از فروشگاه اینترنتی بورسیکا قابل استفاده است و نمی‌توان موجودی آن را به وجه نقد تبدیل کرد.
  • در صورت لغو سفارش کالاهایی که با استفاده از اعتبار کارت هدیه خریداری شده‌اند، مبلغ آن‌ها به حساب همان کارت هدیه باز می‌گردد.
  • اگر مبلغ سفارش شما بیش از اعتبار کارت هدیه باشد، می‌توانید باقیمانده را با روش‌های دیگر که هنگام ثبت نهایی سفارش به شما نشان داده خواهد شد پرداخت کنید.
  • اطلاعات مندرج در روی کارت هدیه و رمز آن کاملاً محرمانه است، لطفا در حفظ و نگهداری آن دقت فرمایید.

راهنمای استفاده از کارت هدیه بورسیکا

از اینکه شما را در فرآیند استفاده از کارت هدیه و خرید از بورسیکا همراهی می کنیم به خود می بالیم و امیدواریم که یک تجربۀ خوب خرید داشته باشید و در باشگاه مشتریان بورسیکا، شما را برای همیشه کنار خود ببینیم.

برای استفاده از کارت هدیه به فروشگاه اینترنتی بورسیکا در آدرس https://www.boorsika.com بروید.

اگر پیش از این در سایت ثبت نام نکرده اید، از طریق منوی بالای صفحه از طریق گزینۀ ثبت نام و وارد کردن آدرس ایمیل معتبر و شماره همراه خود و انتخاب یک کلمۀ عبور مطمئن به خانوادۀ بزرگ بورسیکا بپیوندید.

https://www.boorsika.com/register

 

ثبت نام

ثبت نام

پس از ثبت نام از طریق گزینۀ ورود و وارد کردن آدرس ایمیل و کلمۀ عبوری که قبلاً انتخاب کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید.

 

ورود

در صفحۀ پروفایل از طریق فرم شارژ حساب پن (پن، پول شما در بورسیکاست و می توانید معادل آن از سایت خرید کنید) و وارد کردن کد 16 رقمی روی کارت و رمزی که درون پاکت هدیه شما قرار دارد حساب کاربری خود را شارژ کنید.

 

پن کارت

در صورتیکه مراحل شارژ حساب را به درستی انجام داده باشید، به میزانی مبلغ درج شده بر روی کارت به اعتبار پن شما در بورسیکا اضافه می شود.

 

تایید پرداخت پن کارت

 

حالا به صفحه اصلی بورسیکا یا دسته بندی های محصولات آن بروید و از انتخاب و خرید کالای مورد نظر خود لذت ببرید.

نکته 1: در زمان خرید از بورسیکا، به طور خودکار مبلغ از خریدهای شما کم می شود و اگر نیاز به پرداخت مازاد باشد فقط پرداخت مازاد توسط شما صورت می گیرد.

 

نکته 2: کارت هدیه بورسیکا، صرفا برای خرید اینترنتی مورد استفاده قرار میگیرد و امکان انتقال بین حسابها و واریز به حساب بانکی کاربر را ندارد.

 

نکته 3: در صورت عودت کالای خریداری شده، پس از طی مراحل لازم، مبلغ کالا مجددا به صورت پن به همان حساب مبدا منتقل می شود.

 

نکته 4: در صورت خرید برخی اقلام کالایی، به حساب شما پن تشویقی اضافه خواهد شد.

 

نکته 5: هر کارت هدیه بورسیکا، رمز مخصوص خود را دارد و لازم است تا قبل از شارژ در حساب کاربری، از رمز خود به خوبی مراقبت کنید.

 

نکته 6: در صورتیکه به هر دلیل با مشکلی در خصوص شارژ یا استفاده از کارت هدیه بورسیکا مواجه شدید، حتما در اسرع وقت با بخش پشتیبانی سایت تماس و مشاوره بگیرید.

 

روش های متنوع ارسال

ارسال از طریق پست و پیک ویژۀ بورسیکا

امنیت پرداخت

پرداخت از طریق تمامی کارت های عضو شبکه شتاب

تضمین اصالت کالا

تضمین اصالت کالا با ضمانت بازگشت 7 روزه

پشتیبانی آنلاین

پاسخگوی مشکلات و پرسش های شما از طریق تلفن